Nasza oferta

Sample image


Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży ekskluzywnych skórzanych kurtek dla pilotów, tzn.  kurtki pilotki. Charakterystyczną cechą naszych produktów jest wierne historyczne odwzorowanie detali. Wzorowane są na oryginalnych kurtkach wojskowych z lat 1930-1950. Kurtki pilotki oferowane przez nasz pochodzą z renomowanej niemieckiej firmy NOBLE HOUSE z Ulm. Materiały do ich produkcji – skóry, kożuchy są ręcznie selekcjonowane i pochodzą z Argentyny. Kurtki charakteryzują się najlepszą jakością wykonania. Szyte są ręcznie. Są nietuzinkowe i niepowtarzalne. Przeznaczone są nie tylko dla pilotów, ale także dla motocyklistów, automobilistów fanów stylu retro oraz do codziennego użytku.Sample image


Drugą gałęzią naszej oferty są zegarki lotnicze niemieckiej firmy Bethge & Soehne, charakteryzujące się unikalnym sportowo-lotniczym designem oraz perfekcyjną jakością wykonania. Wszystkie zegarki są ręcznie wykonywane. Produkcja zegarków B&S rozpoczęła się w 1939 roku od kontraktu dla Luftwaffe i trwa do dziś!

Oferujemy także noże survivalowe renomowanych firm takich jak:

- Ka-Bar

- Muella

- Glock

- Mikov

Militaria historyczne

Oraz czapki, hełmy, bagnety, mundury, odznaczenia, odznaki, fotografie, dokumenty związane z historią lotnictwa i z lotnictwem powiązane.