Dostawa i płatność

Paragon lub faktura VAT.
Wszystkie ceny podane przy produktach w sklepie “AVIATOR303.PL” są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
Do każdego zamówienia dołączany jest paragon, a na życzenie wystawiana jest faktura VAT. Aby otrzymać fakturę VAT musisz nas o tym powiadomić drogą mailową natychmiast po zakończeniu zakupów.

Sposoby płatności.
W naszym sklepie dostępne są trzy sposoby płatności za zamówiony towar:
a) Płatność przelewem tradycyjnym – pieniądze przelewasz na konto podane po zakończeniu zakupów. Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania ich naszym koncie.
b) Płatność przy odbiorze (za pobraniem) – wybierając tę formę płatności za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze listonoszowi lub kurierowi.
c) Płatność przelewem elektronicznym / Karta Kredytowa (PLATNOSCI.PL) – bezpieczeństwo obsługi płatności kartami kredytowymi i przelewami elektronicznymi traktujemy ze szczególną uwagą. Użyte przez nas technologie i rozwiązania należą do ścisłej światowej czołówki. Dlatego z pełną świadomością możemy zagwarantować bezpieczeństwo płatności w naszym sklepie. Numery kart kredytowych omijają nasz sklep i trafiają bezpośrednio do serwisu PLATNOSCI.PL. W momencie wybrania opcji płatności elektronicznej lub kartą kredytową – zostajesz przekierowany na szyfrowaną przez SSL stronę PLATNOŚCI.PL. Tam dokonujesz płatności za zakupiony towar. Następnie w naszym module rozliczeniowym widoczny jest tylko numer zamówienia i kwota transakcji do rozliczenia. Jest to maksymalna kwota, którą możemy ‘‘pobrać’‘ z danej karty lub konta.

Koszt i czas dostawy.
Czas dostawy zależy od wybranego w zamówieniu sposobu dostawy. Jeżeli zdecydujesz się na dostawę Pocztą Polską, prawdopodobnie potrwa ona około 2-3 dni roboczych po nadaniu jej z naszego sklepu, jeśli wybierzesz dostawę Kurierem – paczka dojdzie prawdopodobnie w ciągu 24 godzin od wysłania jej z naszego sklepu (maksymalnie do 48 godzin). Nasze przesyłki dostarcza firma kurierska PATRON SERVICE i zdecydowanie polecamy tą formę dostawy. Wszystkie przesyłki wysyłamy jako priorytetowe.

Po zakończeniu zakupów koszt wysyłki będzie widoczny w formularzu. Jeśli zaznaczysz opcję wysyłki Pocztą Polską koszt dostawy zależeć będzie od sumarycznej wagi zakupionych przedmiotów. Jeśli zdecydowałeś się za dostawę kurierem koszt wysyłki jest stały (niezależny do wagi towarów)  i wynosi 17 zł po przedpłacie na konto i 21 zł za pobraniem.