Kurtka skórzana pilotka A-2 LOST CONTRACT

Producent: Noble House
Dostępność:
Jest Jest
 (1000 szt.)
Czas realizacji: 5 dni roboczych od wpłaty na konto
  • Rozmiary

szt.
Cena netto: 1 414,63 zł 1 740,00 zł

Legendarna skórzana kurtka pilotka model A-2. Kurtka produkowana dla armii USA od 1932 roku. Używana przez pilotów myśliwców, nawigatorów oraz obsługę naziemną. Z użycia przez pilotów wycofana rozkazem z 1943 roku jednakże jej popularność i wykonanie sprawiło że wielu pilotów używało jej jeszcze wiele lat po zakończeniu wojny często łamiąc regulaminy wojskowe. O jej popularności może świadczyć fakt, iż nosili ją generałowie, między innymi Patton i MacArthur. Prezentowana kurtka to reprodukcja modelu nr. 38-1711-P Typ A-2 produkowaną przez spółkę Aero Beacon z Nowego Yoku.

Reprodukcja tej kurtki skupia się na jak najwierniejszym odtworzeniu oryginału. Plecy kurtki wykonane są z jednego kawałka skóry. Kurtka charakteryzuje się długimi ramionami. Wykonana z ciemno rudej ekskluzywnej końskiej skóry. Posiada stawiany kołnierz, kieszenie zapinane na zatrzaski. Zamki zazwyczaj Talon (reprodukcja). Podszewka wykonana ze 100% bawełny w koloże beżowym (przedwojenne podszewki były lniane - wojenne w większości bawełniane). Najwyższa jakość wykonania wierna oryginałowi w atrakcyjnej cenie!!

Detale:

- Ekskluzywna końska skóra
- Wierne odzwierciedlenie historycznych szczegółów
- Kolor rdzawy/ciemno rudy
- Podszewka bawełniana

Bardzo klimatyczna i robiąca wrażenie kurtka pilotka. Kurtka z historią. Idealna na motor, do miasta, zabytkowego samochodu.
POLECAMY!

Posiadamy ostatnią sztukę. Rozmiar XL-XXL

Wymiay poniżej:

Obwód w klacie: 128cm

Długość całkowita od barku w dół: 70cm
Długość rękawa od końca pagonu do ściągacza: 71 cm